Kullan?c? Ad? :
?ifre :
 
Yeni yelik ] - [ ?ifremi Unuttum! ]
ideagaleri | Oto galeri program?
Otomobil Ara / Motorsiklet Ara
Marka :
Model : Marka Seiniz  
Durum :
Kasa Tipi :
ideagaleri
Dviz Kurlar?
Euro : 0
Dolar : 0
Pound : 0Geri Dn   Tm Haberler  
  DOKTORDAN TEMİZ BASIN BÜLTENİ

Basın Bülteni

Tarih      : 23.09.2007

          

“Doktordan” Satılık 2. El Otomobiller

“Hipokrat yemininde, arabayı temiz kullanma sözü mü veriyor doktorlar?”  ya da
  “Tıp fakültesinde; temiz araba kullanımı, kaporta, rot balans ayarları dersleri mi var acep?” sözlerini sizde bilirsiniz...
.

Şimdiye kadar “doktordan temiz” otomobil ilanlarına hep stand-up’larda veya muhabbetlerde mizahi yönden değinilirdi. Neden “doktordan temiz” yazarlar ki? Sanki satışını etkilermiş gibi… Oysa ilanlarda “doktordan temiz” yazılmaya devam edildi ve bu slogan tam bir otomobil ilanı klasiği haline geldi. Mizahı yapıldı ama, “ Doktordur az kullanmıştır”, “ Doktordur bakımını yaptırmıştır”, “Doktordur titizdir” denildi ve bu otomobiller bir şekilde tercih sebebi oldu. Otomobil ilanlarında da doktorlar “doktordan temiz” yazmaya devam ettiler. Biz site yönetiminde ki doktorlar da, yaklaşık bir yıl önce, bu otomobil ilanı klasiğinden hareketle ve mizahi yönünü de unutmadan; “DOKTORDAN TEMİZ” satılık 2. el otomobiller için bir platform oluşturduk. “Doktordantemiz Satılık Otomobiller” ve şimdiye kadar hiçbir otomobil ilanı sitesinde rastlanmayan F-OTO GALERİLER için www.doktordantemiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 AMACIMIZ VE KURALLARIMIZ
 ….“Doktordantemiz.com”  ikinci el otomobil satışında “doktordan temiz” otomobilleri herkesle buluşturmayı amaçlamıştır.
.... Siteye üyelik sonrası verilen ilanlar hemen yayınlanır. Ancak; ilanı veren doktorun çalıştığı kurum aranarak bilgi alınabilir. Üyelik sırasında doktorumuzun verdiği mesleki bilgiler ilanda yer almaz ve tamamen gizli kalır.
.... Sitemize sadece doktorlar ilan verebilir, ama herkes bu ilanlardan faydalanabilir.
.... “Doktordantemiz.com”; ilanlarda verilen bilgilerin hatalı olmasından doğacak sorunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmez.

 

Otomobil alırken iyice araştırmalı ve çok iyi baktırmalısınız otomobilinize, yani bir de illaki alacaksanız doktordan alın siz yinede..  Ne olur ne olmaz…

 

             Doktordantemiz.com  “Bir Otomobil İlanı Klasiği”

Doktordantemiz.com
Email : info@doktordantemiz.com